igw-have-a-golf-day-header-2

Have a Golf Day! – dzień otwarty w Indoor Golf Wrocław

W niedzielę, 22 stycznia zapraszamy wszystkich na: Have a Golf Day! – dzień otwarty w Indoor Golf Wrocław. Impreza dedykowana jest promocji golfa w miejskim środowisku Wrocławia. Skupia się na aktywności związanej z grą, treningiem oraz rozrywką na symulatorach golfa TrackMan, które dzięki specjalnie opracowanej technologii oddają wiernie warunki gry tak jak na polu golfowym.

Podczas wydarzenia planujemy dla Was wiele atrakcji w postaci mini-konkursów z nagrodami, loterii dla uczestników imprezy a także małego poczęstunku. Nasz gość specjalny, Michał Bajerski, profesjonalny Club Fitter z BogiGolf w ciekawej prezentacji przeprowadzi workshop z fittingu Drivera oraz przedstawi premiery sprzętowe na nadchodzący sezon. Przybliżymy Wam również możliwości treningu, gry i rozrywki na symulatorach golfa TrackMan. Nie zabraknie też aktywności związanych z wprowadzeniem do gry w golfa i instruktażem dla tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z golfem. Zadbamy również o dobrą zabawę organizując ciekawą, golfową rozrywkę na symulatorze TrackMan.

Impreza jest bezpłatna, zapraszamy 22 stycznia już od godz. 12. Szczegółowy plan imprezy przedstawiamy poniżej. Liczymy również na Waszą pomoc w rozpowszechnieniu informacji o nadchodzącej imprezie. Zabierzcie ze sobą swoich bliskich i znajomych. Indoor Golf Wrocław to golf dla każdego!Zapraszamy serdecznie, do zobaczenia wkrótce!

PROGRAM IMPREZY

  • 12:00 – 13:30 – Rozpoczęcie imprezy oraz prezentacja pt. „Fitting Drivera”. Prowadzenie: Michał Bajerski, profesjonalny Club Fitter oraz właściciel firmy BogiGolf
  • 14:00 – 15:00 – „Poznaj symulator golfa TrackMan” – prezentacja symulatorów golfa TrackMan
  • 15:00 – 16:00 – „Golf dla każdego – wprowadzenie do gry w golfa” – instruktaż i ćwiczenia praktyczne
  • 16:00 – 18:00 – Konkursy z nagrodami sponsorowanymi przez organizatora, firmę BogiGolf oraz markę Bridgestone. Aktywność na symulatorach golfa TrackMan pod opieką obsługi.Partnerzy imprezy: BogiGolf oraz marka Bridgestone

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać aktualności o najnowszych promocjach, wydarzeniach i innych ciekawych akcjach organizowanych przez Indoor Golf Wrocław?
Zapisz się na naszą listę mailingową.