justyna-bacela-img-2

JUSTYNA BĄCELA

INSTRUKTOR GOLFA PZG

Jestem absolwentką Inżynierii Biomedycznej ze specjalnością Biomechanika, a obecnie doktorantką na Politechnice Wrocławskiej.

Sport towarzyszy mi od dziecka. Jestem miłośniczką jogi, snowboardu i jazdy na rolkach. Od najmłodszych lat trenowałam siatkówkę, następnie jeździectwo, a w 2014 roku zaczęłam swoją przygodę z golfem i fascynacja tym sportem trwa nieprzerwanie do dzisiaj. Najbardziej cenię w nim nieprzewidywalność, piękno i różnorodność pól golfowych oraz naukę „być tu i teraz”.

Golf to sport dla każdego, niezależnie od wieku czy płci – zapraszam wszystkich, którzy chcieliby postawić pierwsze kroki w tym sporcie, jak i chcących doskonalić nabyte umiejętności.

Lekcja indywidualna (na symulatorze TrackMan):  210 zł/godz.* **

Lekcja 2-osobowa (na symulatorze TrackMan): 300 zł/godz.* **

Lekcja indywidualna dla Juniora (na symulatorze TrackMan): 180 zł/godz.* **

Lekcja 2-osobowa dla Juniorów (na symulatorze TrackMan): 240 zł/godz.* **

PAKIET 3 LEKCJI (3 godz.):  555 zł * ** ***
(dla początkujących na symulatorze TrackMan)

PAKIET 6 LEKCJI (6 godz.):  996 zł * ** ***
(dla początkujących na symulatorze TrackMan)

* Cena lekcji zawiera koszt rezerwacji symulatora TrackMan. Wymagana wcześniejsza rezerwacja stanowiska po uzgodnieniu terminu z Trenerem.
** Cennik obowiązuje do 30 czerwca 2024.
*** Wymagana wcześniejsza rezerwacja stanowiska po uzgodnieniu terminu z wybranym w ramach pakietu trenerem. Pakiet Lekcji upoważnia do korzystania z oferty w ramach zakupionej liczby godzin. Ważność Pakietu to 6 miesięcy od daty zakupu. Wartość niewykorzystanych w okresie ważności pakietu lekcji nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Indoor Golf Wrocław zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w cenniku usług w dowolnym momencie.

UMÓW SIĘ NA LEKCJE

Skontaktuj się z trenerką i umów się na indywidualną lekcję na symulatorze TrackMan!

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać aktualności o najnowszych promocjach, wydarzeniach i innych ciekawych akcjach organizowanych przez Indoor Golf Wrocław?
Zapisz się na naszą listę mailingową.