promocje-super-wtorek

SUPER WTOREK

SUPER niespodzianka! Teraz każdy wtorek u nas to SUPER WTOREK czyli -50% na rezerwacje symulatorów TrackMan przez cały dzień!

Promocja obowiązuje do odwołania i nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi oraz zniżkami.
promocje-50-new-2

ZNIŻKA 50% NA PIERWSZĄ REZERWACJĘ!

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom tych z Was, którzy chcieliby zobaczyć na czym polega gra w golfa na symulatorze TrackMan ale nie są jeszcze do końca przekonani. Nasza propozycja to zniżka – 50% na pierwszą rezerwację z kodem: NEW50 dla nowo zarejestrowanych użytkowników! Skorzystaj z promocji, zapraszamy w podróż do krainy golfa.

Promocja obowiązuje do odwołania i nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi oraz zniżkami. Warunki promocji dostępne są TUTAJ
promocje-kupon-bogigolf-2

BON 100 zł NA ZAKUPY w bogigolf.com.pl

Razem z naszym partnerem, firmą BogiGolf przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Zarezerwuj symulator golfa TrackMan na minimum 3 godz. (jednorazowo) i otrzymaj bon o wartości 100 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie bogigolf.com.pl

Promocja obowiązuje do wyczerpania puli bonów promocyjnych i nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi oraz zniżkami. Bon do wykorzystania w sklepie internetowym bogigolf.com.pl na zakupy przy minimalnym zamówieniu za 700 zł.
______

Chcesz wynająć więcej niż jeden symulator na raz lub masz grupę większą niż cztery osoby? Skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 71 734 5767 bądź wyślij wiadomość: info@indoorgolfwroclaw.pl lub odwiedź naszą stronę IMPREZY.

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać aktualności o najnowszych promocjach, wydarzeniach i innych ciekawych akcjach organizowanych przez Indoor Golf Wrocław?
Zapisz się na naszą listę mailingową.