promocje-super-wtorek

SUPER WTOREK

SUPER niespodzianka! Teraz każdy wtorek u nas to SUPER WTOREK czyli -50% na rezerwacje symulatorów TrackMan przez cały dzień!

Promocja obowiązuje do odwołania i nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi oraz zniżkami.
promocje-50-new-2

ZNIŻKA 50% NA PIERWSZĄ REZERWACJĘ!

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom tych z Was, którzy chcieliby zobaczyć na czym polega gra w golfa na symulatorze TrackMan ale nie są jeszcze do końca przekonani. Nasza propozycja to zniżka – 50% na pierwszą rezerwację z kodem: NEW50 dla nowo zarejestrowanych użytkowników! Skorzystaj z promocji, zapraszamy w podróż do krainy golfa.

Promocja obowiązuje do odwołania i nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi oraz zniżkami. Warunki promocji dostępne są TUTAJ
happy-hours-pl

HAPPY HOURS

HAPPY HOURS od poniedziałku do piątku od 9 do 15 czyli 90 zł za godzinę rezerwacji symulatorów TrackMan!

Promocja obowiązuje do odwołania i nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi oraz zniżkami.
mini-golf-pl

MINI-GOLF „STREETS OF NEON” 60 zł/godz.

Poznaj fascynujący świat wirtualnego mini-golfa Streets of Neon. Zrób rezerwację online na naszej stronie www z kodem: „minigolf” i zagraj w promocyjnej cenie 60 zł/godz.

Promocja obowiązuje do odwołania i nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi oraz zniżkami. Warunki promocji dostępne są TUTAJ
ladies-golf-pl

LADIES GOLF

LADIES GOLF to golf dla Pań. W każdą środę od 9 do 23 oferujemy Paniom dostępność symulatorów TrackMan z 50% zniżką.

* Zniżka naliczana jest od ceny regularnej, czyli 120 zł/godz. i obejmuje tylko rezerwacje, które są realizowane przez Panie. Jeśli rezerwacja realizowana jest przez więcej niż jedną osobę, na zarezerwowanym stanowisku z symulatorem golfa wymagana jest obecność tylko i wyłącznie Pań. Wyjątkiem są mecze ligowe w ramach ligi golfa Indoor Golf Wrocław. Panie, mogą wówczas swoją część kosztów rezerwacji rozliczać z promocyjną zniżką. Promocja obowiązuje do odwołania i nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi oraz zniżkami.
studenckie-poniedzialki-pl

STUDENCKIE PONIEDZIAŁKI

Teraz każdy poniedziałek w Indoor Golf Wrocław to Studencki Poniedziałek! Studenci mogą cieszyć się golfem z 50% rabatem przez cały dzień, od 9 do 23!

* Promocja Studenckie Poniedziałki obowiązuje tylko na rezerwacje, które są realizowane przez studentów, którzy okażą ważną legitymację studencką i nie ukończyli 26 roku życia. Jeśli rezerwacja w ramach promocji realizowana jest przez więcej niż jedną osobę, na zarezerwowanym stanowisku z symulatorem golfa wymagana jest obecność tylko i wyłącznie osób spełniających powyższe kryteria promocji (okazanie legitymacji studenckiej oraz nie ukończenie 26 roku życia). Zniżka naliczana jest od ceny regularnej, czyli 120 zł/godz. Promocja obowiązuje do odwołania i nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi oraz zniżkami.
promocje-kupon-bogigolf-2

BON 100 zł NA ZAKUPY w bogigolf.com.pl

Razem z naszym partnerem, firmą BogiGolf przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Zarezerwuj symulator golfa TrackMan na minimum 4 godz. (jednorazowo) i otrzymaj bon o wartości 100 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie bogigolf.com.pl

Promocja obowiązuje do wyczerpania puli bonów promocyjnych i nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi oraz zniżkami. Bon do wykorzystania w sklepie internetowym bogigolf.com.pl na zakupy przy minimalnym zamówieniu za 700 zł.
______

Chcesz wynająć więcej niż jeden symulator na raz lub masz grupę większą niż cztery osoby? Skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 71 734 5767 bądź wyślij wiadomość: info@indoorgolfwroclaw.pl lub odwiedź naszą stronę IMPREZY.

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać aktualności o najnowszych promocjach, wydarzeniach i innych ciekawych akcjach organizowanych przez Indoor Golf Wrocław?
Zapisz się na naszą listę mailingową.