igw-symulator

REZERWACJA SYMULATORÓW

Przyjdź i poćwicz na wirtualnym Driving Range’u albo przyprowadź znajomych i zagrajcie na jednym z wielu dostępnych pól golfowych lub w wybraną grę towarzyską – to wszystko za tę samą stawkę godzinową.

Indoor Golf Wrocław posiada w ofercie dwa symulatory golfa TrackMan 4.

Cena rezerwacji symulatora wynosi 120 zł za godzinę*

PROMOCJA: Happy Hours – 90 zł za godzinę* **
(od poniedziałku do piątku od 9 do 15)

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do niedzieli od godz. 9:00 do godz. 23:00 (ostatnia rezerwacja o godz. 22:00)

* Cennik obowiązuje do 30 czerwca 2024.
** Promocja Happy Hours nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi oraz zniżkami.
Indoor Golf Wrocław zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w cenniku usług w dowolnym momencie.

______

Chcesz wynająć więcej niż jeden symulator na raz lub masz grupę większą niż cztery osoby? Skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 71 734 5767 bądź wyślij wiadomość: info@indoorgolfwroclaw.pl lub odwiedź naszą stronę IMPREZY.

igw-dr

DRIVING RANGE

Sięgnij po każdy kij, który znajduje się w Twojej torbie golfowej, poznaj swoje odległości i dowiedz się dokładnie, gdzie musisz się poprawić. Posłuchaj muzyki i poćwicz na luzie albo trenuj w pocie czoła korzystając z dokładnych danych dostarczonych przez TrackMana.

igw-pole-golfowe

GRA NA POLU GOLFOWYM

Stań do rywalizacji i zagraj rundę golfa. Masz do wyboru ponad 100 pól golfowych z całego świata, takich jak Pebble Beach, PGA National czy St Andrews. Podejmij ryzyko, zagraj Driverem na krótkim par 4 lub spróbuj przejść przez wodę – tutaj i tak nie można zgubić piłki.

igw-gry

GRY I ZABAWY

Dorośli i dzieci, zarówno nowicjusze, jak i doświadczeni gracze mogą w ramach rozrywki sprawdzić swoje umiejętności w grach zręcznościowych takich jak „Capture the Flag”, „Bullseye” a także w bardziej tradycyjnych, jak np. „Closest To the Pin” czy „Longest Drive”.

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać aktualności o najnowszych promocjach, wydarzeniach i innych ciekawych akcjach organizowanych przez Indoor Golf Wrocław?
Zapisz się na naszą listę mailingową.