technologia-img

TECHNOLOGIA

Nasze Symulatory golfa wykorzystują zaawansowany technologicznie system podwójnego radaru golfowego TrackMan 4.

Dzięki dokładnym statystykom, generowanym po każdym uderzeniu, dostępny jest cały zbiór danych takich jak długość lotu piłki w powietrzu, całkowita długość uderzenia, trajektoria lotu piłki, prędkość piłki, prędkość główki kija, ścieżka po której podążał kij golfowy w trakcie zamachu, czy też miejsce kontaktu piłki na główce kija w momencie jej uderzenia. Statystyki pokazują blisko 30 różnych parametrów, z których zdecydowana większość nie jest dostępna podczas normalnego treningu na Driving Range’u.

TrackMan to system kompaktowy i dostosowany do graczy na każdym poziomie umiejętności. Osobom rozpoczynającym swoją przygodę z golfem symulator TrackMan oferuje wprowadzenie do świata tego sportu. Golfistom na poziomie średnim pozwala wykorzystać technologię do treningu oraz rywalizacji na wybranym, wirtualnym polu golfowym, które istnieje fizycznie w świecie realnym. Graczom zaawansowanym zapewnia wiarygodne dane, które są kluczowe dla poprawienia wydajności i precyzji uderzeń oraz lepszego planowania taktyki gry.

TrackMan 4 posiada wiele funkcji, które mają wpływ na atrakcyjność treningu, gry czy też rozrywki. Oprócz towarzyskiej rundy golfa na wybranym polu, można skorzystać z opcji treningu na wirtualnym Driving Range’u. Istnieje też możliwość sprawdzenia się w wielu grach zręcznościowych, które pozwalają ćwiczyć umiejętności związane z krótką grą, odpowiednim kształtowaniem toru lotu piłki, celne uderzenia z wybranego dystansu albo po prostu dobrze się bawić.

Technologia podwójnego radaru TrackMan 4 jest kamieniem milowym w ewolucji systemów, które pomagają w nauce, treningu, grze czy fittingu kijów golfowych oraz związanej z golfem zabawie i rozrywce.

technologia-img-2b

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać aktualności o najnowszych promocjach, wydarzeniach i innych ciekawych akcjach organizowanych przez Indoor Golf Wrocław?
Zapisz się na naszą listę mailingową.