igw-vouchery

VOUCHERY i KARTY PODARUNKOWE

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty zakupu voucherów.

Zastanawiasz się nad wyborem prezentu dla bliskiej osoby? Nasze vouchery podarunkowe to znakomity pomysł na prezent. Przygotujemy dla Ciebie voucher na dowolną kwotę lub wybraną usługę i zapakujemy w ozdobną kopertę na specjalne okazje.

VOUCHERY PODARUNKOWE :

Voucher Podarunkowy – 120 zł*

Voucher Podarunkowy – 240 zł*

Voucher Podarunkowy – 360 zł*

Voucher Podarunkowy – 480 zł*

Chcesz wybrać voucher na inną kwotę lub wybraną usługę? Skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 71 734 5767 bądź wyślij wiadomość:  info@indoorgolfwroclaw.pl

Wybierz voucher zawierający pakiety godzin odpowiedni dla siebie i ciesz się golfem w Indoor Golf Wrocław. Im większą ilość godzin wybierzesz na voucherze tym więcej zaoszczędzisz.

VOUCHERY ZAWIERAJĄCE PAKIETY GODZIN :

Pakiet 5 godzin – 550 zł*

Pakiet 10 godzin – 1000 zł*

Pakiet 15 godzin – 1450 zł*

Pakiet 20 godzin – 1800 zł*

_______

* Cennik obowiązuje do 31 października 2023.
Indoor Golf Wrocław zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w cenniku usług w dowolnym momencie.
Voucher jest ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i uprawnia okaziciela do korzystania z usługi rezerwacji symulatora TrackMan w ramach zakupionej opcji (wybrana liczba godzin). Voucher zawierający wybrane pakiety godzin nie obejmuje usługi rezerwacji lekcji z instruktorem. Zakup vouchera nie gwarantuje dostępności symulatorów, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Po przybyciu na miejsce okaż voucher pracownikowi recepcji. W przypadku przedłużenia czasu gry, którego nie obejmuje voucher – należy dopłacić za kolejne godziny według standardowego cennika. Voucher jest do wielokrotnego wykorzystania w ramach zakupionej liczby godzin. Vouchery nie podlegają zwrotom ani wymianie. Niewykorzystane w okresie ważności vouchera godziny nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Czas realizacji zamówienia Voucherów kupionych online: 1 dzień roboczy (należy uwzględnić dodatkowy czas na dostarczenie przesyłki przez firmę kurierską). Przesyłka jest darmowa. Vouchery wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej lub na specjalne życzenie nabywcy można je odebrać na miejscu w lokalu Indoor Golf Wrocław przy ul. Braniborskiej 14 we Wrocławiu.

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać aktualności o najnowszych promocjach, wydarzeniach i innych ciekawych akcjach organizowanych przez Indoor Golf Wrocław?
Zapisz się na naszą listę mailingową.