ANALIZA SWINGU

Każdy swing jest inny! Stwórzmy razem plan działania, dopasowany indywidualnie do Ciebie i Twoich potrzeb aby poprawić Twoją grę.

igw-analiza-swingu

Skorzystaj z ANALIZY SWINGU i popraw grę!

  • 60-minutowa sesja z instruktorem wyspecjalizowanym w treningach na symulatorze TrackMan.
  • zobacz swój swing na wideo, w zwolnionym tempie i poznaj pozostałe parametry, które mają wpływ na to jak uderzasz piłkę.
  • poznaj spersonalizowany plan działania, który obejmuje wskazanie kierunku do poprawy Twojej gry!

JAK TO DZIAŁA

1. TWÓJ SWING

1. TWÓJ SWING

Wykonaj kilka uderzeń na jednym z naszych symulatorów TrackMan, omawiając z instruktorem aktualny stan swojej gry, tendencje związane z zamachem i cele.

2. DIAGNOZA OBJAWÓW

2. DIAGNOZA OBJAWÓW

Wspólnie przeanalizujemy nagrania wideo Twojego swingu, omówimy dane dotyczące lotu piłki i uderzeń kijem tak aby zidentyfikować obszary wymagające poprawy.

3. OPRACOWANIE PLANU

3. OPRACOWANIE PLANU

Opracujemy dla Ciebie spersonalizowaną ścieżkę do sukcesu. Obejmuje to wskazanie celów i kierunku w którym będziesz podążać aby poprawić grę.

4. DO DZIEŁA!

4. DO DZIEŁA!

Po ustaleniu planu działania można zabrać się do pracy, samodzielnie lub z trenerem, tak aby Twoje wyniki na karcie zaczęły spadać przynosząc pełną satysfakcję z gry!

UMÓW SIĘ NA ANALIZĘ SWINGU

Wybierz dogodny dla siebie termin i zarezerwuj ANALIZĘ SWINGU!

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać aktualności o najnowszych promocjach, wydarzeniach i innych ciekawych akcjach organizowanych przez Indoor Golf Wrocław?
Zapisz się na naszą listę mailingową.