igw-lekcje

LEKCJE GOLFA

Instruktorzy Indoor Golf Wrocław oferują indywidualne lekcje gry w golfa zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Każda lekcja zawiera najnowocześniejsze pomiary i analizę wideo na symulatorach TrackMan 4.

Jesteś początkującym graczem?
Naucz się podstaw, takich jak właściwa postawa i poprawny chwyt kija. Dowiedz się też, jak kij powinien uderzać w piłkę. Razem wypracujemy swing golfowy, który jest odpowiedni dla Ciebie i Twojego ciała, a następnie wypracujemy, aby był powtarzalny. Pokażemy Ci jak zachowywać się na polu golfowym wraz z innymi podstawami etykiety golfowej.

Grasz w golfa na średnim poziomie?
Dowiedz się, dlaczego popełniasz błędy, co zrobić, aby zwiększyć odległość i dokładność, jak wykonać różne uderzenia w zmieniających się scenariuszach gry na polu golfowym i zobacz, czego potrzebujesz, aby osiągać lepsze wyniki.

Chcesz udoskonalić swoją grę?
Dopracuj odległość,  i trajektorię lotu piłki oraz naucz się je kontrolować. Rozwiń swoją rutynę przed każdym uderzeniem i prawidłowe nawyki treningowe. Naucz się maksymalizować czas ćwiczeń. Skup uwagę i powalcz ze swoimi słabościami.

POZNAJ NASZYCH TRENERÓW

PIOTR ŚWIACKIEWICZ

HEAD GOLF COACH

OSKAR ZABOROWSKI

GOLF COACH

JUSTYNA BĄCELA

INSTRUKTOR GOLFA PZG

GRZEGORZ KUŁAK

INSTRUKTOR GOLFA PGA

JAKUB TRYNIECKI

INSTRUKTOR GOLFA

JACEK POMORSKI

NAUCZYCIEL GOLFA

UMÓW SIĘ NA LEKCJE

Skontaktuj się z wybranym trenerem i umów się na indywidualną lekcję na symulatorze TrackMan!

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać aktualności o najnowszych promocjach, wydarzeniach i innych ciekawych akcjach organizowanych przez Indoor Golf Wrocław?
Zapisz się na naszą listę mailingową.