jakub-tryniecki-img-2

JAKUB TRYNIECKI

INSTRUKTOR SPORTOWY

Na co dzień pracuję w Indoor Golf Wrocław. Ukończyłem pierwszy stopień licencji instruktorskiej PZG oraz kurs na sędziego PZG. Dodatkowo posiadam certyfikat TrackMan Professional Level 1 i 2. Dzięki dużemu doświadczeniu z symulatorami TrackMan, potrafię wyjaśnić dokładnie każdy parametr swingu golfowego.

Prowadzę wiele instruktaży dla osób początkujących oraz lekcje dla zaciekawionych przyszłych golfistów. W zrozumiały sposób wspólnie trenujemy i przechodzimy przez wszystkie elementy gry w golfa. Osobiście uważam ten sport za najdoskonalszy, najciekawszy i najpiękniejszy, czym dzielę się na Instagramie na profilu „hodowca_handicapu”

Lekcja indywidualna (na symulatorze TrackMan):  190 zł/godz.* **

Lekcja indywidualna dla Juniora (na symulatorze TrackMan): 165 zł/godz.* **

PAKIET 3 LEKCJI (3 godz.):  495 zł * ** ***
(na symulatorze TrackMan)

PAKIET 6 LEKCJI (6 godz.):  894 zł * ** ***
(na symulatorze TrackMan)

* Cena lekcji zawiera koszt rezerwacji symulatora TrackMan. Wymagana wcześniejsza rezerwacja stanowiska po uzgodnieniu terminu z Trenerem.
** Cennik obowiązuje do 31 maja 2024.
*** Wymagana wcześniejsza rezerwacja stanowiska po uzgodnieniu terminu z wybranym w ramach pakietu trenerem. Pakiet Lekcji upoważnia do korzystania z oferty w ramach zakupionej liczby godzin. Ważność Pakietu to 6 miesięcy od daty zakupu. Wartość niewykorzystanych w okresie ważności pakietu lekcji nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Indoor Golf Wrocław zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w cenniku usług w dowolnym momencie.

UMÓW SIĘ NA LEKCJE

Skontaktuj się z trenerem i umów się na indywidualną lekcję na symulatorze TrackMan!

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać aktualności o najnowszych promocjach, wydarzeniach i innych ciekawych akcjach organizowanych przez Indoor Golf Wrocław?
Zapisz się na naszą listę mailingową.